SEPET

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

O-TR.net ve Pusula OTR,

Geven Doğa Sporlarının oryantiring satış markasıdır. Türkiye’de oryantiring malzemelerinin ilk ve en kapsamlı uzman adresidir.
¨Oryantiring malzemesi oryantiring yapandan alınır!¨ sloganıyla 2000 yılından bu yana elimizde harita ile sizinle beraber koşuyoruz.

OTR, SPORTident, VJ Sport ayakkabı, SILVA, SIGN Sport, Petzl kafa fenerleri ve daha fazla marka satış yelpazemizdedir.

2000 yılının sonbaharından bu güne oryantiring yapıyoruz. Ülkemizdedeki ilk oryantiring hakemlik seminerinde (2002) eğitici olarak görev almak, birkaç dönem il temsilciliği, hakemlik dahil bir çok gönüllü görevin birikimi, yüzlerce antrenman ve yarış tecrübesi, senelerce çocuklarla ders dışı egzersiz çalışması, kendi çocuğuyla parkur paylaşımı, yurt dışı yayın ve kitapları takip ederek bildiklerini paylaşma düsturu başlıca değerlerimiz arasında ilk akla gelenler.

Geven Doğa Sporları ve yayıncılık – Devrim Caner Odabaşoğlu şahıs işletmesi olarak 2004 yılından beri kayıtlı ticari işletmemiz güncel olarak İstanbul, Kadıköy vergi dairesine kayıtlıdır.

Misyonumuz

Oryantiring sporu için doğru malzemeyi doğru fiyata sunmak, bilgiyi ücretsiz çoğaltmak ve paylaşmak.


Vizyonumuz

Oryantiring toplum için çok yönlü faydaları olan bir spordur. Doğru malzemeler ile daha kolay yapılır, aynı malzeme yıllarca hatta on yıllarca kullanılabilir. Sürdürülebilir bir toplum için sürdürülebilir ticaret ve bilgi paylaşımı esastır.


Kalite Politikamız

2000 yılından bu yana oryantiring yapıyoruz, öğretiyoruz, paylaşıyoruz. Kullanmak istemediğimiz malzemeyi satmıyoruz.