SEPET

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

SPORTident O-Starter Sistemi

SPORTident O-Starter Sistemi

O-Starter Sistemi kullanıcılarının hem bedenlerini hem de zekalarını beraber çalıştırmaları üzere tasarlanmıştır.

Sistem içeriğinde sunulanlar şunlardır: Özel turuncu SPORTident istasyonları, SI Kartlar, 1000' den fazla egzersiz seçeneği ve Easygec yazılımı. Sistem kullanıcılara hem verimli bir antrenman yapmayı hem de eğlenceli vakit geçirmeyi vadetmektedir. Her yaş grubuna uygundur. Okullar, aileler, spor kulüpleri ya da şirketlerin kullanımı için idealdir. Egzersizler basit seviyeden başlayarak giderek zorlaşacak şekilde tasarlanmıştır ve bireysel ya da grup olarak yapılmaya uygundur.

Şu Avantajlara Sahiptir:
-hem zekayı hem de vücudu beraber çalıştırır
-mantıksal ve soyut düşünme becerilerini kullanmayı gerektirir
-ilköğretim, lise ve üniversite eğitimi için idealdir
-sunduğu egzersizler her yaş grubu için uygundur
-farklı çevre koşullarında sorunsuzca uygulanabilir
-kurulumu ve kullanımı çok kolaydır
-içeriğindeki çok çeşitli egzersiz seçenekleri ile eğlenceyi vaat eder!

Sahip Olduğu Teknoloji:
O-Starter Seti, bu sete özel olarak turuncu renkte SI istasyonlarına sahiptir. Bu istasyonlar okutulan SI-Kart numaralarını hafızasına kaydeder ve kendi kod numarasını SI-Karda aktarır.Bu istasyonlar özellikle antrenman ve eğitim için kullanılmak için tasarlanmıştır ve SI-Kart 8 ile kullanılabilir. SI istasyonlarını etkinlik alanında konumlandırmak için oryantiring standları ve tutucuları kullanılabilir. Spor salonları ve otoparklar gibi sert zeminlerde SPORTident kukaları kullanılabilir.

Haritalar:
O-Starter Seti' nin sahip oldğu 1000'den fazla Go4O egzersizini uygulayabilmek için gerekli minimum alan 10m x 10m 'dir. Egzersizler çeşitlendirilmeye açıktır ve çok yönlüdür.Egzersiz kartları ufak boyutludur ve hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda kullanılmaya uygundur. Anında kullanıma hazır olarak 32 seri içinde 1100 civarında egzersiz mevcuttur. Her egzersiz 6 farklı zorluk seviyesine sahiptir ve O-Starter seti için özel olarak hazırlanmıştır. Tüm egzersizler için pratik değerlendirme dosyaları set dahilindedir. Böylece sonuçları değerlendirmek için ek bir çaba gerektirmez.

Sonuçları Değerlendirme:
SI kartı etkinliğe başlangıç ve bitiş zamanlarının yanı sıra işaretlenmiş kontrol noktalarını ve bunların işaretlendiği sırayı da saklar. EasyGec yazılımı ile bilgisayar üzerinde sonuç değerlendirmesi yapılabilir. Bu yazılım ile etkinlik katılımcılarına etkinlik sonucunu anında gösterebilirsiniz. Eğer etkinlik başarılı olarak sonuçlanmışsa yeşil renkte gülen surat belirir ve alkışlanır. Eğer sonuç başarısız ise kırmızı renkte bir surat ortaya çıkar. EasyGec Yazılımı etkinlik verilerini hızlı ve basit anlaşılacak şekilde oluşturur ayrıca sonuçları içe ve dışa aktarmayı sağlayan arayüze sahiptir. Katılımcıların isimlerinin sisteme eklenmesi zorunlu değildir fakat isteğe bağlı olarak yapılabilir.

Mevcut 3 O-Starter seti vardır:

SPORTident O-Starter 4×4 Seti

SPORTident O-Starter 5×5 Seti

SPORTident O-Starter 6×6 Seti

Size en uygun SPORTident ürünlerini seçmenizde yardımcı olmak üzere bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Pusula ile Yön Bulmak
Pusula ile...
Pusula Nedir? Nasıl Seçilir?
Pusula Ned...

Faydalı Bilgiler

SPORTident O-Starter Sistemi
SPORTident...
Faydalı Bilgiler Dizini
Faydalı B...
Pusula ile Yön Bulmak
Pusula ile...
Pusula Nedir? Nasıl Seçilir?
Pusula Ned...
Oryantiring Nedir ve Nasıl Yapılır?
Oryantirin...
Oryantiring Yapmaya Başlamak
Oryantirin...

Vlog

SPORTident Mobile Reader uygulaması – EN
SPORTident...

Fotoroman

Fotoroman Dizini
Fotoroman ...

Belge Bankası

SPORTident Kılavuzları
SPORTident...